Aktualności

I amatorskie zawody skuterów śnieżnych i quadów Skuter Cross w Złatnej

13 luty 2013, Środa

W kategorii "skuter śnieżny" wystartowało 16 osób. Zadaniem zawodników było wykonanie w ciągu 60 min jak największej ilości okrążeń po pętli liczącej ok 3 km. Dodatkowym kryterium oceniania tej konkurencji był indywidualnie doliczany czas dla każdego startującego.

Nowy dział na snowmobil.pl

22 styczeń 2013, Wtorek

Już niedługo nowy dział "GALERIA ODJAZDÓW" ,w której będziemy zamieszczać zdjęcia, filmiki (lub linki do filmów) z Waszych skuterowych wyczynów!!!
maciek@snowmobil.pl

I Amatorskie zawody skuterów śnieżnych "Skuter Cross" w Złatnej

19 styczeń 2013, Sobota

Chcesz poczuć zapach prawdziwej adrenaliny? Niestraszny Ci mróz i śnieg? Kochasz ekstremalne przeżycia? Już 9 lutego 2013 r. odbędą się amatorskie zawody skuterów śnieżnych "Skuter Cross" po pięknych zakątkach Złatnej w Gminie Ujsoły. Zapraszamy!

Spokojnych i Zdrowych Świąt, oraz szczęśliwego Nowego Roku

23 grudzień 2012, Niedziela

życzy wszystkim ekipa snowmobil.pl

Sezon Motocyklowy 2012na Podhalu rozpoczęty!

13 maj 2012, Niedziela

NOWY TARG. Na parkingu obok ALMY spotkali się w niedzielę miłośnicy jednośladów z Małopolski i Śląska. Zaprezentowano jazdę na motocyklach trialowych, były pokazy akrobacji motocyklowej a także ratownictwa drogowego w wykonaniu strażaków z nowotarskiej PSP. Nie zabrakło także quadów.

Alleluja!

7 kwiecień 2012, Sobota

Zdrowych, wesołych, pełnych rodzinnego ciepła Świąt Wielkiej Nocy życzy swoim sympatykom serwis snowmobil.pl

Wyścigi skuterów śnieżnych w Obidowej - wyniki

13 marzec 2012, Wtorek

W niedzielnych z zawodach z zapowiedzianych 50 uczestników na starcie staneło 10 najodważniejszych snowmobilowców, którzy nie bacząc na bardzo brzydką pogodę rywalizowali na ciężkiej i wymagającej trasie w okolicach wyciągu narciarskiego "Matuszek".

Zaproszenie: Wyścigi skuterów śnieżnych w Obidowej

8 marzec 2012, Czwartek

11 marca na terenie wyciągu narciarskiego "Matuszek" w Obidowej rozegrane zostaną wyścigi skuterów śnieżnych.

Życzenia

24 grudzień 2011, Sobota

Wesołych, pełnych radości i rodzinnej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzy zespół snowmobil.pl!

"Poślizg bezpiecznie kontrolowany" na nowotarskim lotnisku

13 grudzień 2011, Wtorek

Sporo interesujących rzeczy, interesujących nie tylko dla fanów motoryzacji, ale także zwykłych kierowców, działo się dzisiaj przez cały dzień na lotnisku w Nowym Targu. Odbyła się tu akcja pt. "Bezpiecznej zimą", której celem była nauka bezpiecznej jazdy po zimowej drodze i promocja bezpieczeństwa na drodze. Gościem imprezy był m.in. kierowca rajdowy Leszek Kuzaj.

Strona 1 z 21‹ pierwsza | « poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna » | ostatnia ›

najnowsze ogłoszenia

ostatnio na forum