Aktualności

Ratraki w pracy (duża galeria)

8 styczeń 2011, Sobota

Wielu amatorów narciarstwa zachwyca się warunkami panującymi na stokach. Zwłaszcza rano, kiedy stok jest świeżo przygotowany, śnieg jest miękki i nie ma lodu. Ale pewnie niewiele osób wie, ile trwa przygotowanie stoku do jazdy oraz jaki sprzęt wykorzystuje się do jego utrzymania.

Beskidzka Zima II - rajd 4x4

4 styczeń 2011, Wtorek

- Zapraszamy na zimowy rajd samochodów terenowych w dzikim Beskidzie Niskim. Impreza przeznaczona dla wszystkich posiadaczy samochodów terenowych z napędem na cztery koła. Kładziemy nacisk na turystykę i integracje, a nie walkę z błotem - przypomina Mariusz Pietrzycki.

Wesołych Świąt!

24 grudzień 2010, Piątek

Zdrowych i radosnych Świąt spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze życzy wszystkim snowmobil.pl!

Akcja QUAD w Beskidach

22 grudzień 2010, Środa

Policja wraz z leśnikami i GOPRem rozpoczęła w Beskidach akcje przeciwko kierowcom quadów rozjeżdżającym leśne trakty i trasy narciarskie.

Pijany kierowca skutera

22 grudzień 2010, Środa

Około 2 w nocy zatrzymano w Kościelisku (woj. małopolskie) mieszkańca tej miejscowości jadącego skuterem śnieżnym. Jak podaje portal podhale24.pl, badany alkomatem 24-letni kierowca wydmuchał 1,6 promila.

RED BULL X-FIGHTERS WORLD TOUR 2010 / RZYM / WŁOCHY

3 grudzień 2010, Piątek

Torres zapanował nad Rzymem podczas ostatecznej rozgrywki sezonu FMX

RED BULL: NEW YEAR. NO LIMITS. KOMU POTRZEBNY ŚNIEG, KIEDY JEST POWIETRZE?

2 grudzień 2010, Czwartek

W ramach tegorocznego projektu Red Bull, New Year, No Limits w sylwestrową noc Levi LaVallee dokona historycznego wyczynu. W piątkową noc z 31 grudnia 2010 na 1 stycznia 2011 podejmie próbę oddania rekordowo długiego skoku na skuterze śnieżnym.

Tadeusz Błażusiak Mistrzem Ameryki w enduro!

26 listopad 2010, Piątek

Nowotarżanin Tadeusz Błażusiak obronił tytuł Mistrza Ameryki w enduro wygrywając finał - szóstą rundę zawodów w Las Vegas.

Pierwszy śnieg!!!

21 październik 2010, Czwartek

Dobra wiadomość dla fanów białego szaleństwa. Dziś, 21.X na Podhalu spadł śnieg. Jak twierdzą stare gaździny nie utrzyma się długo, podobnie jak kolejne opady w przyszłym tygodniu. Natomiast trzeci śnieg, to będzie ten który zostanie z nami aż do wiosny!

Testujemy: BMW 320d Efficient Dynamics

1 wrzesień 2010, Środa

Bmw kojarzone jest przede wszystkim z luksusem, komfortem i dynamiką, jednak dziś bawarska firma oferuje idealne połączenie tych zalet z niską emisją spalin i niskim spalaniem paliwa. Po przejechaniu ponad 2000 km mieliśmy okazję przekonać się, że nie są to suche dane, lecz niezaprzeczalne fakty.

najnowsze ogłoszenia

ostatnio na forum