Aktualności

ATV BIESZCZADY - OTWARCIE SEZONU - Bieszczady 2011

2 kwiecień 2011, Sobota

Nasi bieszczadzcy przyjaciele planują juz rozpoczecie nowego sezonu quadowego. Polecamy!

I Zawody skuterów śnieżnych Dubovica - Slovensko

2 marzec 2011, Środa

SNOW CROSS Ski Dubovica przy współpracy z Klubem przyjaciół skuterów śnieżnych zorganizowali w dniach 26.2 i 27.2 2011 na stacji narciarskiej Dubovica - Žliabky zawody w jeździe na skuterach śnieżnych.

Zawody na Słowacji

24 luty 2011, Czwartek

W najbliższy weekend, 26-27 luty w słowackich Dubovicach odbędą się pierwsze zawody skuterów śnieżnych o Puchar Starosty Dubovickiego. Dwudniowa impreza zaplanowana jest w ośrodku narciarskim Ski Dubovnica, kilkadziesiąt kilometrów od granicy Polski

Zlot w Bieszczadach ODWOŁANY !!!

17 luty 2011, Czwartek

Z powodu braku śniegu, zaplanowany na najbliższy weekend zlot skuterów śnieżnych w Bieszczadach zostaje odwołany.

UWAGA! Zmiana terminu zlotu w Bieszczadach

27 styczeń 2011, Czwartek

W trosce o warunki atmosferyczne, organizatorzy Ogólnopolskego Zlotu Skuterów Śnieżnych ŚLADEM NIEDŹWIEDZIA zminiają termin imprezy. Po analizie długoterminowej prognozy zdecydowano o skorzystaniu z rezerwowego terminu: 18-20 luty 2011

EXTEREM ENDURO w Łodzi

21 styczeń 2011, Piątek

Staraniem Łódzkiego Klubu Motorowego 15 stycznia odbyły się I Międzynarodowe Halowe Zawody Motocyklowe Extreme. Zawody obyły się w Atlas Arenie w Łodzi.
Imprezie przyświecał szczytny cel, bowiem dochód z imprezy ma zostać przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Prezentacja najnowszej Ossy w Nowym Targu

17 styczeń 2011, Poniedziek

W restauracji Skalny Dworek w Nowym Targu miała miejsce lokalna prezentacja motocykla Ossa TR280i, zorganizowana przez importera, firmę M.C. Motorsport.

Extreme enduro w Łodzkiej Atlas Arenie

13 styczeń 2011, Czwartek

Pierwsze w Polsce zawody extreme enduro na hali odbędą się w najbliższą sobote 15 stycznia.

Inne zimowe atrakcje: karting na śniegu

9 styczeń 2011, Niedziela

W Białce Tatrzańskiej, nieopodal ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska, otwarty został zimowy tor kartingowy. Bez wątpienia, to pierwsze tego typu miejsce na Podhalu.

ŚLADEM NIEDŹWIEDZIA - ogólnopolski zlot skuterów śnieżnych

8 styczeń 2011, Sobota

W pierwszych dniach lutego 2011 roku w Bieszczadach odbędzie sie ogólnopolski zlot skuterów śnieżnych. Impreza ma charakter towarzyskiego spotkania połączonego ze zdrową, amatorską rywalizacją. Do dyspozycji uczestników organizator oddaje 1000 hektarów terenu na którym przez trzy kolejne dni będzie można szaleć do woli!
Patronem imprezy jest snowmobil.pl :)

najnowsze ogłoszenia

ostatnio na forum