Aktualności

Tadeusz Błażusiak wygrywa MŚ przed polską publicznością

11 grudzień 2011, Niedziela

Fani enduro i Tadeusza Błażusiaka, pochodzącego z Nowego Targu Mistrza Świata w tej dyscyplinie, mieli w końcu okazję zobaczyć swojego idola w kraju.

Tadeusz - Perfect Season - Błażusiak Mistrzem Ameryki 2011

25 listopad 2011, Piątek

Zawodnik Automobilklubu Krakowskiego Tadeusz Błażusiak został po raz trzeci z rzędu Mistrzem Ameryki Północnej w halowym enduro. Amerykanie nazwali go Mr. Taddy ?Perfect Season" Błażusiak. Nowotarżanin zdobył mistrzostwo w nieprawdopodobnym stylu - poprzez wykręcenie tzw. PERFECT SEASON.

17. Rabczański Kręciołek

21 listopad 2011, Poniedziek

RABKA-ZDRÓJ. Na placu targowym w Rynku rozegrano dziś zawody samochodowe w jeździe na czas, czyli popularnego kręciołka. Impreza odbyła się już po raz siedemnasty i jak zawsze zgromadziła wielu widzów.

Oskar Pieprzak zdobył II miejsce w Dziczy Bieszczadzkiej

25 październik 2011, Wtorek

Nowotarżanin Oskar Pieprzak wrócił z II miejscem w klasyfikacji generalnej z ostatnie edycji najtrudniejszego qudowego rajdu w Polsce pn. "Dzicz Bieszczadzka", który w miniony weekend został rozegrany w miejscowości Stężnica, koło Baligrodu w Bieszczadach. To największy sukces nowotarżanina odkąd rokrocznie startuje w tej imprezie. Dotychczas przywoził III miejsca.

Tadeusz Błażusiak wygrywa 4. rundę Mistrzostw Ameryki

27 wrzesień 2011, Wtorek

ONTARIO. Tadeusz Błażusiak wygrał czwartą z rzędu rundę Mistrzostw Ameryki 2011. Nowotarżanin jest na bardzo dobrej drodze do zdobycia trzeciego tytułu Mistrza Ameryki Północnej.

Międzynarodowe Zawody Motocrossowe o Puchar Gorc

26 wrzesień 2011, Poniedziek

W Krośnicy rozegrane zostały Międzynarodowe Zawody Motocrossowe o Puchar Gorc. Na wydłużonej i przebudowanej trasie toru zmierzyli się motocykliści i kierowcy quadów. Zawody zorganizował Klub Motocrossowy Krośnica Podłazie. Poniżej - wyniki poszczególnych klas.

Freestylowcy w Tymbarku

31 lipiec 2011, Niedziela

Po dwóch pierwszych etapach zawodów w Kwidzynie i w Zielonej Górze - Puchar Polski FMX Skillz Up Cup zorganizowany został w Tymbarku. Arena sportowa była też miejscem... oświadczyn. Przyjętych.

Tadeusz Błażusiak Mistrzem Erzbergu piąty raz z rzędu

27 czerwiec 2011, Poniedziek

Zwycięzcą XVII edycji Erzberg Rodeo został Tadeusz Błażusiak. Nowotarżanin zdobył tytuł mistrzowski piąty raz z rzędu. To ewenement - jeszcze nikomu nie udało się tego osiągnąć.

Erzberg Rodeo 2011

20 czerwiec 2011, Poniedziek

Już za kilka dni kolejna edycja jednego z najbardziej ekstremalnych rajdów enduro w europie. Czy Tadeusz Błażusiak kolejny raz stanie na najwyższym miejscu podium? Jak poradzą sobie pozostali reprezentanci Polski, w tym naszego teamu RAJSKI RACING TEAM?

Zmagania Orawskie. Rajd w ekstremalnych warunkach (zdjęcia)

22 kwiecień 2011, Piątek

W miniony weekend rozegrana została 6. edycja imprezy off-roadowej "Zmagania Orawskie - Wiosna 2011. Zwyciężyła ekipa Kazimierz Ryś i Piotr Kowalcze (pilot), przed zespołami: Michał Dańkowski - Damian Folwarski oraz Piotr Plackowski - Kuba Plackowski.

najnowsze ogłoszenia

ostatnio na forum